بازدید مدیرکل کتابخانه های عمومی ایلام از کتابخانه های استان

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

با هدف بررسی وضعیت کتابخانه ها انجام شد؛بازدید مدیرکل کتابخانه های عمومی ایلام از کتابخانه های استانمدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام با همراهی کارشناسان ستادی از تمام کتابخانه های استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام با همراهی کارشناسان ستادی از تمام کتابخانه های استان بازدید کرد.

مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این زمینه گفت: هدف از بازدیدهای دوره ای بررسی و شناسایی نقاط قوت و ضعف کتابخانه ها است و با این کار علاوه بر رفع مشکلات و موانع موجود، امکان نظارت همه جانبه بر فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته مهیا می شود.

جلیلیان ادامه داد: شیوه کار ما در این بازدیدها این گونه است که کارشناسان مربوط بر اساس شرح وظایف و دستورالعمل های موجود وضعیت کتابخانه ها را بررسی کرده و پس از حصول نتایج، اقدامات لازم پیش بینی و مصوب می شود. آنچه در توان روسای شهرستان ها و مسئولین کتابخانه ها است براساس زمان بدی مشخص واگذار شده و موارد باقی مانده به اداره کل استان محول و با همکاری کارشناسان مربوط حل و فصل می شود.

لازم به ذکر است این دوره از بازدیدها هشتم مهرماه از شهرستان سیروان آغاز و پس از بررسی وضعیت ۴۳ باب کتابخانه، ۲۲ مهرماه با بازدید از شهرستان ایوان پایان یافت.

 
بيشتر
...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 10 آبان 1397 ساعت: 19:26