امیر گلها

ساخت وبلاگ
چکیده : مدت هاست که اینجا خبری از معرفی کتاب نیست اما خب شب های مبارک قدر بهانه ی خوبی شده برای معرفی کتابی ... با عنوان : امیر گلها بخوانید :
مدت هاست که اینجا خبری از معرفی کتاب نیست اما خب شب های مبارک قدر بهانه ی خوبی شده برای معرفی کتابی که خیلی خوب است آنقدکه میتوانید چندین و چندین بار بخوانید و هر بار لذت ببرید از متن ساده جملات کوتاه و آموزنده ی این کتاب

 

 
 

 
«امیر گل ها»، جلد دوم از مجموعهٔ چهارده جلدی «سیره ی کاربردی چهارده معصوم» است که جلد اول آن با نام «هم نام گل های بهاری» برنده جایزه کتاب سال حوزه شد. در این مجموعه سعی می شود مسائل مختلف زندگی از دیدگاه اهل بیت بیان شود. هدف این مجموعه پاسخ به این سؤال است که در روزگار امروز و برای انسان قرن بیست و یکم چگونه اهل بیت می توانند الگو باشند و چگونه آن ها می توانند گرهی از زندگی مردم باز کنند. این سیره کاربردی که بیش از صد موضوع مثل محیط زیست و حقوق مخالفان را شامل می شود، برای نوجوانان و جوانان نوشته شده است.

در پشت جلد این کتاب نوشته شده است:
«روان شناسی معاصر می گوید: «هر چه از موضوعی یا شخصیتی بیشتر بدانید، به آن علاقه مندتر می شوید. شخصیت هر فرد را از دو راه «حرف»ها و «رفتار»ش می توان شناخت؛ گرچه این دو، تنها قطره ای از دریای شخصیت آدمی است، نه تمام آن. مقالهٔ پی درپی امیر گل ها، نگاهی نو دارد به زندگی و شخصیت امیرمؤمنان(ع) در چهار بعد: ارتباط با «خویشتن»، با «خدا»، با «دیگران» و با «طبیعت».

انتشارات «نسیم اندیشه» تألیف «حسین سیّدی» را نخستین بار در سال 1387 به چاپ رساند.
 

...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : دوشنبه 1 مرداد 1397 ساعت: 21:47